Športni dan za učenke in učence 6. do 8. razredov

V SREDO, 22.6.2022, bomo izvedli športni dan za učenke in učence 6. do 8. razredov. Izvedli bomo medrazredno tekmovanje v različnih športnih igrah in pohod na Jošta.

MALICO DOBITE V ŠOLI – dežurni učenci posameznih razredov zjutraj (pred pričetkom aktivnosti) v jedilnici dvignete malico in jo razdelite med učenci svojega razreda.

Učenci bodite v športni opremi (kratka majica, kratke hlače, športni copati-za telovadnice bodo dovoljeni samo čisti športni copati).

Za športni dan priporočamo, da imate s seboj dodatno pijačo oziroma bidon za vodo.

Spremljevalni učitelji se javite vodji posamezne aktivnosti in pomagate pri izvedbi tekmovanja oziroma skrbite za red med učenci, ki čakajo na tekme (ob igrišču, na tribuni itd.)

Razpored in ure tekem bodo objavljene naknadno. Učenci vseh razredov ste prisotni na tekmovanju od prve do zadnje tekme (od 7.30 do cca. 11.50 ure)

Pohod na Jošta

ZBOR ob 7.40 pred šolo, prihod do 11.50 ure.

6. razredi (dekleta) – IGRA MED DVEMA OGNJEMA (travnik pri telovadnici) – ZBOR OB 7.30 pri starih telovadnicah

6. razredi (fantje) – MALI NOGOMET – ZBOR OB 7.30 na zunanjem rokometnem igrišču pri šoli

7. razredi (dekleta) – ROKOMET (stara velika telovadnica) – ZBOR OB 7.30 pri starih telovadnicah

7. razredi (fantje)- ROKOMET – ZBOR OB 7.30 na zunanjem igrišču SAVA