Obvestilo o informativnih dnevih

Dragi učenci, spoštovani starši,

bližajo se INFORMATIVNI DNEVI V SREDNJIH ŠOLAH in sicer v petek, 11. februarja 2022, ob 9. in 15. uri in sobota, 12. februarja 2022, ob 9. uri.

Tudi letos bodo zaradi epidemiološke situacije potekali v virtualni obliki. Informativni dnevi so v prvi vrsti namenjeni devetošolcem, lahko pa si prve informacije pridobijo že tudi učenci v nižjih razredov (v petek v popoldanskem času in v soboto).

Z namenom, da bi bile informacije v zvezi z izvedbo informativnih dni zbrane na enem mestu in čim bolj pregledne, so na spletnih straneh Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport objavili seznam vseh srednjih šol in dijaških domov s povezavami do njihovih spletnih strani, kjer se bodo odvijali informativni dnevi.

Seznam je dostopen na povezavi https://www.gov.si/teme/vpis-v-srednjo-solo/, Obvestilo o informativnih dnevih, Spletni naslovi srednjih šol z dodatnimi informacijami glede informativnih dni.

Lahko pa do informativnih dni dostopate tudi preko spletnih strani posameznih šol.

Lepo vabljeni.

Barbara Perme, svetovalna delavka