Interesna dejavnost Plastičnega maketarstva (Maketarski krožek) 2018/2019

Želiš izdelati maketo letala, ladje, avtomobila, motorja, lokomotive,…?

Kar pomeni, da bomo na krožku sestavljali, izdelovali in barvali plastične delčke v celoto, pri čemer bomo pozorni, da bomo kot izdelovalec makete v podanem merilu strmeli k čim večji natančnosti ter posnemanju pravega predmeta.

Udeleženci ob vpisu prejmejo plastično maketo in se ob koncu šolskega leta  brezplačno udeležijo maketarskega tekmovanja. Barve, nožke, lepila kupimo s skupnim fondom, zato je prispevek staršev na otroka 13 € na mesec (Prispevek se obračunava mesečno na položnici, ki jo prejmete s strani šole).

Interesna dejavnost Plastičnega maketarstva se bo izvajala 1x tedensko po dve šolski uri (90 minut).

UVODNO SREČANJE: četrtek, 27.9.2018 ob 17.00. uri v učilnici Tehnike.

Predvideni termin Interesne dejavnosti:

• Vsak četrtek od 17.00 do 18.30. ure v učilnici Tehnike.

Vabljeni učenci in učenke od 4. do 9. razreda.

Lep maketarski pozdrav.

Mentor