VRTILJAK POKLICEV ZA UČENCE 8. RAZREDOV

logo napis2 small

Učenci  8. razredov se boste v četrtek, 19. oktobra 2017  udeležili prireditve Vrtiljak poklicev, ki jo letos organizira ŠC Škofja Loka-Srednja šola za lesarstvo.

Gre za velik dogodek, ki se ga bo udeležilo skoraj 1400 učencev iz vseh gorenjskih osnovnih šol. S strani organizatorja je organiziran tudi brezplačni prevoz.

Namen Vrtiljaka poklicev je predstaviti poklice, za katere izobražujejo na srednjih šolah Gorenjske. Poklice bodo predstavili z 28 delavnicami v izvedbi sedmih srednjih šol Gorenjske.

Vsi si boste ogledali predstavitev poklicev na prireditvenem prostoru,  vsak učenec pa bo sodeloval tudi na dveh delavnicah, ki si ju je predhodno izbral.

Odhod avtobusov za naše učence je ob 7.30 uri, pred odhodom učenci v jedilnici vzamete malico. Nazaj se vračamo ob 10.20 uri. Učenci nadaljujete s poukom po urniku, torej 4. šolsko uro.

Razpored po avtobusih:

1.avtobus 8. a in 8. b