Vrtec pri OŠ Stražišče – stalna in začasna izpisnica

Stalna izpisnica:

Starši lahko otroka kadarkoli stalno izpišete iz vrtca. Izjavo o izpisu iz vrtca morate starši izpolniti vsaj 14 dni pred želenim datumom izpisa ( štejejo se delovni dnevi).

Izjavo o stalnem izpisu oddate v vrtcu – vzgojiteljici vašega otroka ali pošljete po pošti na naslov Osnovna šola Stražišče Kranj, Šolska ulica 2, 4000 Kranj.

Dokument lahko prenesete tukaj: Stalna izpisnica

Začasna izpisnica:

Starši lahko uveljavljajo rezervacijo za otroka enkrat letno, in sicer za neprekinjeno odsotnost otroka najmanj 30 dni in največ 60 koledarskih dni.

V izpisnici navedite 1. dan odsotnosti otroka v vrtec in zadnji dan odsotnosti otroka v vrtcu.

Začasno izpisnico oddate v vrtcu – vzgojiteljici vašega otroka.

Za vse nastale spremembe po oddaji začasne izpisnice, ste starši dolžni sporočiti v vrtec in računovodstvo (Ga. Rozman – tel.: 04 27 00 312 ).

Dokument lahko prenesete tukaj: Začasna izpisnica