Govorilne ure – 2020/21

Centralna šola

Žana Nježić 1. a tor 5. ura 11.05 – 11.50
Neja Šimenc 1. b čet 5. ura 11.05 – 11.50
Nataša Gros 1. c tor 5. ura 11.05 – 11.50
Darja Širca 2. a tor 2. ura 8.20 – 9.05
Alenka Liebhart 2. b tor 3. ura 9.25 – 10.10
Barbara Velikanja 2. c tor 4. ura 10.15. – 11.00
Alenka Vodopivec 3. a pon 4. ura 10.15. – 11.00
Maja Aleš 3. b pon 2. ura 8.20 – 9.05
Marija Kobe 3. c pon 3. ura 9.25 – 10.10
Valentina Cuderman 4. a sre 3. ura 9.25 – 10.10
Alenka Likar 4. b sre 2. ura 8.20 – 9.05
Irena Galjot 4. c tor 2. ura 8.20 – 9.05
Tina Šifrer Gazvoda 5. a sre 4. ura 10.15. – 11.00
Simona Vučko 5. b tor 4. ura 10.15. – 11.00
Marta Kalan 5. c pet 3. ura 9.25 – 10.10
Katarina Šifrer 6. a pon 4. ura 10.15. – 11.00
Bojana Ropret 6. b sre 4. ura 10.15. – 11.00
Simona Kuhar 6. c tor 2. ura 8.20 – 9.05
Katarina Bučar 6. č pet 3. ura 9.25 – 10.10
Alenka rus 7. a pon 4. ura 10.15. – 11.00
Natalija Režun 7. b pon 1. ura 7.30 – 8.15
Darja Mihelič 7. c tor 3. ura 9.25 – 10.10
Nina Gašperlin 7. č tor 4. ura 10.15. – 11.00
Klemen Križnar 7. d sre 2. ura 8.20 – 9.05
Vlasta Bolka 8. a čet 4. ura 10.15. – 11.00
Simona Špolad 8. b tor 4. ura 10.15. – 11.00
Urška Rappl 8. c sre 2. ura 8.20 – 9.05
Tadeja Žumer 8. č pon 4. ura 10.15. – 11.00
Marko Jereb 9. a tor 3. ura 9.25 – 10.10
Darja Udir 9. b sre 4. ura 10.15. – 11.00
Savina Tepina 9. c tor 4. ura 10.15. – 11.00
Justina Repina 9. č pon 3. ura 9.25 – 10.10
Urša Ambrož Stele sre 3. ura 9.25 – 10.10
Mineja Grašič po dogovoru
Andreja Jamnik Oblak pet 2. ura 8.20 – 9.05
Franci Koder tor 2. ura 8.20 – 9.05
Aleksandra Lazić tor 5. ura 11.05 – 11.50
Silva Majcen pon 5. ura 11.05 – 11.50
Urša Napokoj čet 6. ura 11.55 – 12.40
Tomo Orešnik pet 3. ura 9.25 – 10.10
Barbara Osterman čet 3. ura 9.25 – 10.10
Deana Selko pon 4. ura 10.15. – 11.00
Anže Špehar čet 3. ura 9.25 – 10.10
Veronika Štirn sre 3. ura 9.25 – 10.10
Nina Tramšek sre 3. ura 9.25 – 10.10
Maruša Vrhovnik tor 3. ura 9.25 – 10.10
Nuša Zaletel pon 3. ura 9.25 – 10.10

PŠ Besnica

Maja Đžalo 1. r. pon 5. ura 11.05 – 11.50
Maja Tomše 2. r. pet 4. ura 10.15. – 11.00
Barbara Perpar 3. a pon 3. uro 9.25 – 10.10
Boža Blažun 3. b sre 2. ura 8.20 – 9.05
Barbara Mesec Štular 4. r. sre 3. ura 9.25 – 10.10
Barbara Vovk 5. r. sre 4. ura 10.15. – 11.00
Nina Perne pon 5. ura na 14 dni

PŠ Podblica

Katja Cuderman 1. 2. 3. r. pon 4. ura 10.15. – 11.00

PŠ Žabnica

Erika Dobovšek 1. r. pon 6. ura 11.55 – 12.40
Saša Porenta 2. r. čet 4. ura 10.15. – 11.00
Nataša Ravnikar 3. r. tor 2. ura 8.20 – 9.05
Urša Tičar 4. r. čet 2. ura 8.20 – 9.05
Alenka Jenko Boh 5. r. tor 4. ura 10.15. – 11.00
Nina Perne pon 5. ura na 14 dni

(Skupno 152 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...