Vpis otrok v 1. razred

Spoštovani starši,

vabimo vas k vpisu vašega otroka v 1. razred za šolsko leto 2020/21.

V skladu z Zakonom o osnovni šoli so starši dolžni vpisati v 1. razred osnovne šole otroke, ki bodo v koledarskem letu dopolnili starost 6 let. Vpisujemo otroke, rojene v letu 2014.

Vaš naslov stalnega oz. začasnega bivališča spada v šolski okoliš OŠ Stražišče Kranj,  zato vam posredujemo podatke o vpisu.

Tudi v primeru, da želite svojega otroka vpisati na drugo šolo (npr. v primeru selitve) ali pa bi šolanje odložili iz utemeljenih razlogov, je potrebno otroka najprej vpisati na našo šolo, pri vpisu pa nas pisno obvestite o vaši nameri.

Vpis otrok v 1. razred devetletne osnovne šole bo potekal  v TOREK, 11. februarja  2020  in

SREDO, 12. februarja 2020, od 11.00 do 18.00 ure,

na centralni šoli v Stražišču.

Starše prosimo, da k vpisu s seboj pripeljete svojega otroka ter na vpogled prinesete otrokov osebni dokument.

Vljudno vabljeni.

Barbara Perme,                                                                                     Pavel  Srečnik,

svetovalna delavka                                                                                   ravnatelj