Govorilne ure 2019/20

Centralna šola

1. a Barbara Kozjek ponedeljek 5. ura 11.05 – 11.50
1. b Alenka Liebhart ponedeljek 5. ura 11.05 – 11.50
1. c Barbara Velikanje torek 5. ura 11.05 – 11.50
2. a Darja Širca sreda 3. ura 9.25 – 10.10
2. b Žana Nježić torek 3. ura 9.25 – 10.10
2. c Petra Štrukelj sreda 4. ura 10.15. – 11.00
3. a Alenka Vodopivec četrtek 4. ura 10.15. – 11.00
3. b Marija Kobe petek 2. ura 8.20 – 9.05
3. c Maja Aleš sreda 2. ura 8.20 – 9.05
4. a Simona Vučko torek 4. ura 10.15. – 11.00
4. b Alenka Likar torek 2. ura 8.20 – 9.05
4. c Irena Galjot petek 3. ura 9.25 – 10.10
5. a Nataša Gros sreda 2. ura 8.20 – 9.05
5. b Tina Šifrer Gazvoda ponedeljek 2. ura 8.20 – 9.05
5. c Marta Kalan sreda 5. ura 11.05 – 11.50
6. a Alenka Rus sreda 4. ura 10.15. – 11.00
6. b Natalija Režun ponedeljek 1. ura 7.30 – 8.15
6. c Darja Mihelič četrtek 2. ura 8.20 – 9.05
6. č Nina Gašperlin ponedeljek 2. ura 8.20 – 9.05
6. d Klemen Križnar četrtek 2. ura 8.20 – 9.05
7. a Vlasta Bolka ponedeljek 2. ura 8.20 – 9.05
7. b Barbara Osterman petek 4. ura 10.15. – 11.00
7. c Urška Rappl ponedeljek 2. ura 8.20 – 9.05
7. č Tadeja Žumer ponedeljek 4. ura 10.15. – 11.00
8. a Marko Jereb ponedeljek 3. ura 9.25 – 10.10
8. b Darja Udir četrtek 3. ura 9.25 – 10.10
8. c Savina Tepina četrtek 4. ura 10.15. – 11.00
8. č Justina Repina torek 4. ura 10.15. – 11.00
9. a Urška Ambrož Stele ponedeljek 4. ura 10.15. – 11.00
9. b Simon Kuhar ponedeljek 2. ura 8.20 – 9.05
9. c Maruša Vrhovnik torek 2. ura 8.20 – 9.05
9. č Andreja Jamnik Oblak torek 3. ura 9.25 – 10.10
9. d Katarina Bučar sreda 1. ura 7.30 – 8.15
Vera Draksler torek 3. ura 9.25 – 10.10
Franci Koder ponedeljek 3. ura 9.25 – 10.10
Silva Majcen ponedeljek 3. ura 9.25 – 10.10
Maja Milfelner ponedeljek 3. ura 9.25 – 10.10
Urška Napokoj sreda 1. ura 7.30 – 8.15
Tomo Orešnik petek 3. ura 9.25 – 10.10
Nina Perne torek 6. ura 11.55 – 12.40 na 14 dni v Žabnici
Nina Perne ponedeljek 6. ura 11.55 – 12.40 na 14 dni v Besnici
Bojana Ropret četrtek 4. ura 10.15. – 11.00
Deana Selko četrtek 2. ura 8.20 – 9.05
Katarina Šifrer sreda 3. ura 9.25 – 10.10
Anže Špehar petek 4. ura 10.15. – 11.00
Simona Špolad ponedeljek 2. ura 8.20 – 9.05
Veronika Štirn sreda 3. ura 9.25 – 10.10
Nuša Zaletel sreda 4. ura 10.15. – 11.00

PŠ Besnica

1. r. Maja Tomše ponedeljek 5. ura 11.05 – 11.50
2. a Barbara Mesec Štular sreda 3. ura 9.25 – 10.10
2. b Maja Džalo ponedeljek 2. ura 8.20 – 9.05
3. r. Boža Blažun sreda 4. ura 10.15. – 11.00
4. r. Barbara Perpar četrtek 3. ura 9.25 – 10.10
5. r. Barbara Vovk ponedeljek 3. ura 9.25 – 10.10

PŠ Podblica

1., 2., 3. r. Katja Cuderman četrtek 4. ura 10.15. – 11.00

PŠ Žabnica

1. r. Maja Bajt torek 5. ura 11.05 – 11.50
2. r. Saša Porenta torek 2. ura 8.20 – 9.05
3. r. Nataša Ravnikar torek 3. ura 9.25 – 10.10
4. r. Urška Tičar torek 4. ura 10.15. – 11.00
5. r. Alenka Jenko Boh torek 2. ura 8.20 – 9.05

 

(Skupno 1,052 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...