OBVESTILO za učence, ki opravljajo popravne izpite in učitelje, nosilce predmetov

Popravni izpiti in priprave na popravne izpite (2 šolski uri) se bodo odvijali po naslednjem razporedu:

  • Sreda, 26. 6. – priprave na popravni izpit:
  • ob 8.00: – angleščina – 8. r. – (ga. Bučar) v uč. 15;

  – angleščina – 7. r. – (ga. Mihelič) v uč. 49;

  – zgodovina – 8. r. – (g. Kuhar) v uč.53;

  – geografija – 7. r. – (g. Jereb) v uč. 82;

  – fizika – (ga. Majcen) v uč. 71;

  – matematika – (ga. Žumer) v uč. 12;

  – matematika – (ga. vrhovnik) v uč. 68.

  • ob 9.00: – zgodovina – 8. r. – (g. Jereb) v uč. 11;

   – zgodovina – 7. r. – (g. Kuhar) v uč.53;

   – geografija – 8. r. – (ga. Udir) v uč. 82.

 

 

  • Četrtek, 27. 6. – priprave na popravni izpit:
  • ob 8.00: – zgodovina – 8. r. – (g. Jereb) v uč. 11;

   – zgodovina – 7. r. – (g. Kuhar) v uč.53;

   – geografija – 8. r. – (ga. Udir) v uč. 82.

  • ob 9.00: – angleščina – 8. r. – (ga. Bučar) v uč. 15;

  – angleščina – 7. r. – (ga. Mihelič) v uč. 49;

  – zgodovina – 8. r. – (g. Kuhar) v uč.53;

  – geografija – 7. r. – (g. Jereb) v uč. 82;

  – fizika – (ga. Majcen) v uč. 71;

  – matematika – (ga. Žumer) v uč. 12;

  – matematika – (ga. vrhovnik) v uč. 68.

 

 

OBVESTILO

za učence, ki opravljajo popravne izpite

 

Izpiti so pisni in ustni ali samo ustni.

Pisni in ustni izpit se opravlja pri matematiki in angleščini, pri drugih predmetih je izpit samo ustni.

Pisni del izpita traja praviloma 45 minut, vendar največ 60 minut, ustni del pa lahko traja največ 30 minut.

 

IZPITNA KOMISIJA

 

 

Dan / datum ura predmet uč. izpitna komisija
Petek,
28. 6. 2019
8.00

ANGLEŠČINA

(pisni del)

15

predsednica: Katarina Bučar

član: Darja Mihelič

član: Savina Tepina

ANGLEŠČINA

(ustni del)

MATEMATIKA

(pisni del)

68

predsednica: Maruša Vrhovnik

član: Tadeja Žumer

član: Justina Repina

MATEMATIKA

(ustni del)

9.00 FIZIKA 71

predsednica: Silva Majcen

član: Barbara Osterman

član: Tjaša Gašpar

10.00 GEOGRAFIJA 82 predsednica: Darja Udir
član: Marko Jereb
član: Andreja Jamnik Oblak

Ponedeljek,

1. 7. 2019

8.00

ZGODOVINA

 

14

predsednik: Marko Jereb

član: Simon Kuhar

član: Alenka Rus

 

 

Popravni izpit iz matematike in angleščine je sestavljen iz pisnega in ustnega dela. Učenci po opravljenem pisnem delu počakate še na ustni del izpita.

 

 

Kranj, 21. 6. 2019

                                                                                                          Pom. ravnatelja:

                                                                                                          Janina Šifrer

 

 

(Skupno 338 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost