Poročilo šolskega tekmovanja za Cankarjevo priznanje

Šolsko tekmovanje za Cankarjevo priznanje je potekalo 4. 12. 2013.

Tekmovali so učenci od 2. do 9. razreda s centralne šole, PŠ Žabnica in PŠ Besnica.

REZULTATI

2. razred

Tekmovali so 4 učenci.

Bronasto priznanje dobita 2 učenca: Eva Bračun, 2. c in Oskar Lebar, 2. c.

Mentorica: Valentina Cuderman.

3. razred

Tekmovalo je 42 učencev s centralne šole, PŠ Žabnica in PŠ Besnica.

Bronasto priznanje prejme 19 učencev: Nina Anžič, 3. c; Erika Benedik Markovič, 3. a;

Jaka Bernik, 3. c; Lina Demšar Gomboc, 3. c; Jakob Eržen, 3. r. Besnica; Urša Gaber, 3. a;

Pia Gogala, 3. c; Lara Jelić, 3. r. Besnica; Jošt Juvan, 3. b; Jaka Kalan, 3. r. Žabnica;

Ajda Komovec, 3. r. Besnica; Manca Meglič, 3. a; Lea Oman, 3. c; Nik Požek, 3. r. Besnica;

Anže Stanonik, 3. b; Benjamin Tič, 3. b; Minca Vodopivec, 3. b; Pika Vučko, 3. a in Žiga Zupančič, 3. b.

Mentorice: Tina Šifrer, Maja Zor, Katja Cuderman, Darja Širca, Alenka Jenko Boh.

4. razred

Tekmovalo je 19 učencev s centralne šole, PŠ Žabnica in PŠ Besnica.

Bronasto priznanje prejme 8 učencev: Maša Bogataj, 4. c; Militsa Georgieva Petrova, 4. a;

Lena Lebar, 4. c; Eva Šifrer, 4. r. Besnica; Gašper Pogačnik, 4. r. Besnica; Nina Stavrov, 4. r. Besnica;

Jure Brenkuš, 4. r. Besnica in Hana Mušić, 4. a.

Mentorice: Irena Galjot, Sonja Uršič, Nataša Ravnikar, Barbara Mesec Štular.

5. razred

Tekmovalo je 24 učencev s centralne šole, PŠ Žabnica in PŠ Besnica.

Bronasto priznanje prejme 10 učencev: Ema Oman, 5. b; Nika Brajer, 5. a; Živa Juvan, 5. b;

Maja Veternik, 5. a; Filip Ošlaj, 5. r. Besnica; Ana Rus, 5. b; Urša Šilar, 5. b; Martin Grašič, 5. r. Žabnica;

Mavricij Majce Baškarad, 5. r. Besnica; in Matija Zupan, 5. b.

Mentorice: Marženka Lužan, Marija Kobe, Barbara Perpar in Maja Bernik.

6. razred

Tekmovalo je 13 učencev.

Bronasta priznanja dobi 6 učencev: Nika Gosar, 6. č; Lara Juvan, 6. č; Julija Benedik Markovič, 6. b;

Anja Balanč, 6. a; Katja Potočnik, 6. b in Monika Potočnik, 6. b.

Mentorica: Simona Jereb.

7. razred

Tekmovalo je 13 učencev.

Bronasta priznanja dobi 7 učencev: Živa Klemenčič, 7. c; Ajda Holy Perčič, 7. b; Petra Pogačnik, 7. b;

Helena Potočnik, 7. a; Tajda Ažman, 7. a; Anamarija Bogataj, 7. b in Kaja Križaj, 7. a.

Mentorica: Simona Jereb.

Za učence od 2. do vključno 7. razreda ni regijskega tekmovanja in za te učence je tekmovanje zaključeno.

8. razred

Tekmovalo je 18 učencev.

Bronasta priznanja dobi 6 učencev: Luka Štibelj, 8. c; Leja Grilc, 8. a; Vita Kolenko, 8. a;

Tinkara Gornik, 8. b; Ana Bertoncelj, 8. c in Janže Aleš, 8. b.

Mentorica: Vlasta Bolka.

9. razred

Tekmovalo je 21 učencev.

Bronasta priznanja dobi 7 učencev: Tina Bajželj, 9. b; Ana Potočnik, 9. c; Katja Konc, 9. c;

Ema Oblak, 9. c; Sabina Tomše, 9. b; Zoja Baškarad Majce, 9. c in Špela Bergelj, 9. a.

Mentorica: Vlasta Bolka.

Spise učencev 6., 7., 8. in 9. razreda sta poleg mentoric ocenjevali tudi Nina Gašperlin in Natalija Režun.

REGIJSKO TEKMOVANJE

Na regijsko tekmovanje, ki bo 23. 1. 2014 na OŠ Šenčur, se je uvrstilo 7 osmošolcev in devetošolcev naše šole:

  • Luka Štibelj, 8. c

  • Leja Grilc, 8. a

  • Vita Kolenko, 8. a

  • Tina Bajželj, 9. b

  • Ana Potočnik, 9. c

  • Katja Konc, 9. c

  • Ema Oblak, 9. c.

Čestitamo.

Vlasta Bolka, predsednica tekmovalne komisije in organizatorica tekmovanja

(Skupno 112 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost